+370 645 23391

info@baltictimber.lt

Butkų Juzės g. 2

Lapių k., LT- 96200 Klaipėdos r.

+370 645 23391

info@baltictimber.lt

Lauko ir vidaus dailylentės

Turite klausimų ?

Lauko ir vidaus dailylentės

Norint pastatui suteikti ekologišką išvaizdą ar pridėti daugiau natūralumo, galima jo fasadą padengti tai pabrėžiančiomis medžiagomis. Medinės dailylentės – seniausia dailylenčių rūšis, kuri rimta alternatyva tarp fasado pasirinkimų yra laikoma ir šiandien. Medinės dailylentės – iš džiovintos medienos gaminamos įvairių profilių ir matmenų lentelės, skirtos pastatų lauko sienų, pastogių, vidaus sienų, lubų dekoratyvinei apdailai. Tokiai paskirčiai mediena buvo pradėta naudoti dar antikos laikais, siekiant šaltas akmenines namų sienas paversti jaukesnėmis, šiltesnėmis. Tačiau net ir šiandien medis yra labai vertinama medžiaga namų apdailai dėl savo savybių – naturalumo, ilgaamžiškumo, galimybės atnaujinti jo paviršių.

Lauko ir vidaus dailylentės

Medinės lauko dailylentės – tai galimybė atnaujinti ar visiškai pakeisti statinio išvaizdą minimaliomis pastangomis. Todėl medinės lauko dailylentės išlieka neblėstančio populiarumo pasirinkimu. Rekomenduojame rinktis eglines dailylentes, kadangi dėl ląstelių sandaros eglė įsiurbia mažiau drėgmės nei pušis ir todėl mažiau deformuojasi. Lauko medinės dailylentės naudojamos pastatų lauko sienų, pastogių apdailai ar lauko apdailos dizaino elementams išpildyti. Turime įvairių profilių dailylenčių, todėl kiekvienas žmogus pas mus ras jam tinkamą dailylentę savo individualioms idėjoms įgyvendinti.Klientams, priklausomai nuo profilio, galime pasiūlyti lygaus-obliuoto arba šiurkštaus paviršiaus dailylenčių. Be to, galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

Vidaus dailylentės
Nuo seno mėgstama vidaus apdailai naudoti medį, šiomis dienomis vidaus dailylentės tik išpopuliarėjo, jos naudojamos sienoms, luboms, palėpėms gražinti, nes tai natūraliausia medžiaga! Ji ne tik ekologiška, bet ir sukuria malonią aplinką, šilumą, reguliuoja oro drėgmę patalpoje. Medžio vidaus dailylentės yra aukštos kokybės, kadangi pušies bei eglės mediena pirmiausiai kruopščiai atrenkama ir tik tada apdorojama lentpjūvėse. Tiek lauko dailylentės, tiek vidaus dailylentės yra patikimos ir atitinka AB kokybės standartus. Dailylentės turi puikų estetinį vaizdą ir yra patvarios, nes įvairios sakų sankaupos, šakų skylės, pamėlynavusios, sutriušusios ar vabzdžių išgraužtos vietos draudžiamos. Jūs galite pasirinkti vidaus dailylentės medieną: šiaurinę eglę ar pušį. Visos lentelės yra obliuotos, be to, galinėje gaminio pusėje įpjautos išilginės rievės. Jos sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.