Loading...

Apie mus

Apie mus

UAB „Baltic Timber Company" pagrindinė veikla yra didmeninė medienos prekyba. Pagrindinė produkcija – Sibiro maumedis. Mediena tiekiama pramonei, statybai bei eksportuojama į Europos rinkas. UAB „Baltic Timber Company" medienos importo-eksporto įmonė, taip pat gaminanti statybinės apdailos produkciją iš eglės, pušies ir Sibiro maumedžio. Pagrindinę medienos žaliavą importuojame iš Rusijos Federacijos -Sibiro (Irkutsko sritis ir Krasnojarsko krašte) ir Šiaurės Uralo ir Baltijos šalių.

Savo klientams siūlome išskirtinius gaminius ir greitą bei stabilų aptarnavimą. Mes parduodame medienos produktus Baltijos šalyse,Skandinavijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. UAB „Baltic Timber Company" partneriai vertina įmonės pagrindines vertybes – ilgalaikę patirtį savo srityje, griežtus darbo principus ir patikimumą.

UAB „Baltic Timber Company" visada siekia ne tik praktiškumo, patogumo bei estetikos, bet ir rūpinasi ekologijos faktoriumi. Mūsų kompanijoje dirba meistrai, puikiai išmanantys šios srities subtilybes, dažnai tobulinasi bei kelia savo kvalifikacijas. Tai suteikia galimybę kokybiškai ir laiku įvykdyti užsakymus.

UAB „Baltic Timber Company" įsikūrusi Klaipėdos regione.