Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bamber/domains/baltictimber.lt/public_html/modules/LISE/LISE.module.php on line 762
Baltic timber, mediena, Sibiro maumedis | https://baltictimber.lt
Loading...

Apie mus

Apie mus

UAB „Baltic Timber Company" pagrindinė veikla yra didmeninė medienos prekyba. Pagrindinė produkcija – Sibiro maumedis. Mediena tiekiama pramonei, statybai bei eksportuojama į Europos rinkas. UAB „Baltic Timber Company" medienos importo-eksporto įmonė, taip pat gaminanti statybinės apdailos produkciją iš Sibiro maumedžio eglės ir pušies. Pagrindinę medienos žaliavą importuojame iš Rusijos Federacijos -Sibiro (Irkutsko sritis ir Krasnojarsko krašte) ir Šiaurės Uralo ir Baltijos šalių.

Savo klientams siūlome išskirtinius gaminius ir greitą bei stabilų aptarnavimą. Mes parduodame medienos produktus Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Jungtinėje Karalystėje. UAB „Baltic Timber Company" partneriai vertina įmonės pagrindines vertybes – ilgalaikę patirtį savo srityje, gaminių kokybę, griežtus darbo principus ir patikimumą.

UAB „Baltic Timber Company" visada siekia ne tik praktiškumo, patogumo bei estetikos, bet ir rūpinasi ekonominiu faktoriumi. Mūsų kompanijoje dirba meistrai, puikiai išmanantys šios srities subtilybes, dažnai tobulinasi bei kelia savo kvalifikacijas. Tai suteikia galimybę kokybiškai ir laiku įvykdyti užsakymus.

UAB „Baltic Timber Company" įsikūrusi Klaipėdos regione.

 

General Terms and Conditions BTC

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X